|
|
کدخبر: ۱۶۰۶۱۸

مقابل صبا از تمام بازیکنانم استفاده کردم

سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج مشهد گفت: جدال تیم ما با سنگ آهن بافق یزد تعیین کننده نایب قهرمان لیگ برتر هندبال در سال جاری است.

علیرضا حبیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد پیروزی تیمش در هفته هجدهم برابر صبای قم اظهار داشت: بعد از استراحتی که داشتیم روز گذشته در مشهد میزبان صبای قم بودیم؛ قمی ها پس از ناکامی هایی که داشتند برابر کاسپین قزوین پیروز شدند و چون خطر سقوط هم این تیم را تهدید می کرد تصمیم داشت برابر ما هم پیروز شود.

وی ادامه داد: تیم ما هم برای رسیدن به صدر جدول یا حداقل عنوان دومی نباید امتیازی از دست بدهد و باید تمرکز بالایی داشته باشیم. برابر صبا بسیار خوب ظاهر شدیم و توانستیم با نتیجه ۳۱ بر ۲۴ حریف را مغلوب کنیم؛ این در حالی بود که در نیمه نخست، گل ها خیلی نزدیک بود.

سرمربی تیم هندبال ثامن الحجج مشهد خاطرنشان کرد: سعی کردم در این مسابقه از وجود تمام بازیکنان استفاده کنم تا بعد از چند روز تعطیلی آنها هم در شرایط مسابقه قرار بگیرند و در هفته های آینده که به وجودشان بیشتر نیاز داریم بتوانیم از آنها بهره ببریم.

حبیبی در خصوص جدال تیمش با سنگ آهن بافق یزد برای کسب عنوان دومی تصریح کرد: در هفته نوزدهم میزبان نیروی زمینی هستیم و پس از آن دو هفته حساس داریم؛ باید به مصاف مس کرمان و بافق یزد برویم. بازی های سختی خواهد بود و می توانیم از آنها استفاده کنیم و جدال مان با سنگ آهن تعیین کننده نایب قهرمان لیگ است.

انتهای پیام / د

ارسال نظر