|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۸۱

در بازی پنجم باید جبران کنیم

سنتر ملی پوش تیم بسکتبال مهرام گفت: مقصر باخت مقابل پتروشیمی در بازی چهارم فینال من هستم، چون نتوانستیم آن طور که باید برای تیمم بازی کنم.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، حامد حدادی پس از شکست مهرام مقابل پتروشیمی در بازی چهارم فینال لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: در این مسابقه روز بدی داشتم و نتوانستم بازی خودم را انجام دهم آنچنان که باید به تیمم کمک کنم. همه چیز بد بود و باید تلاش کنیم در بازی پنجم بهتر شویم.

وی ادامه داد: من در هر مسابقه ۱۷،۱۸ ریباند داشتم، اما در این مسابقه تنها ۶ ریباند را کسب کردم و آمار جالبی برایم نبود. مقصر این باخت من بودم.

ملی پوش تیم بسکتبال مهرام در خصوص اعتراض هایش به داوری گفت: ۳ مورد از خطاهای من اصلا درست نبود و فکر می کنم داروی روز خوبی نداشت. نمی دانم باید چه کار کنم که داوران خطاهایی که روی من هم می شود را بگیرند. در آسیا در همه صحنه ها خطا گرفته می شود، اما اینجا این طور نیست.

به گزارش فارس، دیدار چهارم دو تیم با حساب ۷۸ بر ۷۷ به سود پتروشیمی به پایان رسید. دیدار پنجم دو تیم روز جمعه در ماهشهر برگزار می شود. پتروشیمی در مجموع ۴ بازی ۳ بر یک از مهرام پیش است.

انتهای پیام / م

ارسال نظر