|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۰۰

کریم انصاری فرد لژیونر ایرانی لیگ یونان که در این لیگ درخشیده است باپیشنهادات جدیدی روبرو شده است.

به‌ گزارش ‌امید نیوز به نقل ازایسنا ‌، کریم انصاری‌فرد که مورد توجه چند تیم درجه یک یونانی قرار گرفته است به دنبال حضور در تیم جدید خود برای شروع فصل جدید است. در این بین تیم‌هایی همچون پائوک، پاناتیناکوس و المپیاکوس و آ. ا. ک از جمله تیم‌هایی هستند که در روزهای گذشته تمایل به جذب انصاری‌فرد داشته‌اند. در این بین به نظر می‌رسد که سران آ. ا. ک تاکید بیشتری به جذب مهاجم ایرانی دارند.

در روزهای گذشته سران باشگاه پانیونیوس و آ. ا. ک با هم جلسه‌ای داشته‌اند و در آن مسوولان تیم فعلی انصاری‌فرد عنوان کرده‌اند که با یک شرط حاضر هستند مهاجم ایرانی خود را بفروشند، آن هم این است که تیم جدید ۴۰۰ هزار یورو بند آزادسازی قرارداد را به باشگاه پانیونیوس پرداخت کند.

در صورتی که انصاری فرد در ژانویه از پانیونیوس جدا شود مبلغی به عنوان بند آزادسازی به باشگاه یونانی می‌رسد و این همان چیزی است که سران پانیونیوس به دنبال آن هستند اما در صورتی که کریم انصاری فرد تا پایان قراردادش که تا تابستان اعتبار دارد در این تیم بماند دیگر هیچ پولی نصیب پانیونیوس نخواهد شد و انصاری فرد در تابستان به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند به تیم جدیدی نقل‌ و مکان کند.

باید دید که سرنوشت انصاری فرد و تیم‌های یونانی خواهان به خدمت گرفتن او در پنجره نقل‌ و انتقالات ژانویه که به زودی شروع می‌شود، چه خواهد شد.

کریم که رویای بازی در تیم های بزرگتری را دارد و این روزها هم در کنار مسعود شجاعی ثابت کرده توانایی های خود را به دنبال مسیری است که هر چه سریع تر به رویاهای خود برسد.

ارسال نظر