|
|
کدخبر: ۱۷۸۹۰۹

استقلال در آخرین بازی امسال و دور رفت جام باشگاه های آسیا به مصاف لوکوموتیو میرود، که این بازی با توجه شرایط هفته ی پیش باشگاه استقلال حساسیت خاص خود را دارد.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، استقلال فردا از ساعت ۱۹ در دیدار پایانی دور رفت مرحله گروهی جام باشگاه های آسیا به مصاف لوکوموتیو تاشکند میرود این در حالی است که برد در این بازی با توجه به هم امتیازی همه ی تیم های این گروه میتواند سکوی پرتاپی برای استقلال باشد.

اما استقلال که در بازی اول با بازی نه چندان مناسب بازی را به الاهلی عربستان واگذار کرد، در بازی دومش با التعاون با ارائه دادن یک بازی خوب و منطقی توانست از آن پیروزی های ۳ گله اش کسب کند و کام هوادارانش را شیرین کند و باید دید در بازی پیش رویش با لوکوموتیو در آسیا چه میکند.

همچنین بهتاش فریبا مدیر فنی باشگاه ها استقلال در مورد بازی پیش روی استقلال صحبت هایی را بیان کرده که بدین شرح است: هواداران استقلال حق دارند نگران باشند چون رکن اصلی تیم ما هستند. آنها در روزهایی که خوب نتیجه نمی گرفتیم از استقلال حمایت کردند و این باعثشد تیم تکان بخورد به بالای جدول بیاید و مسابقه السد را هم بردیم و به گروهی صعود کردیم.

وی ادامه داد: امروز یک ساعتی با بچه ها درباره لوکوموتیو صحبت کردیم. فیلم ۴ بازی این تیم را دیده ایم. این تیم خوب و منظم و کمی ماشینی بازی می کند. البته نقطه ضعف هم دارند. امشب هم پس از شام یک فیلم دیگر می بینیم و فردا هم فیلم دیگری از لوکوموتیو می بینیم. فکر می کنم این بازی گره رفتن ما به مرحله بعد باشد. اگر بتوانیم در این مسابقه با حمایت هواداران به پیروزی برسیم می توانیم به صعود امیدوار باشیم. امیدوارم دوشنبه شب استادیوم آزادی پر شود.

مدیر فنی استقلال درباره اینکه آیا بازی دوشنبه شب رایگان است گفت: آن طور که من شنیده ام طبقه دوم رایگان خواهد بود!

وی ادامه داد: امروز یک جلسه تمرین داشتیم. فردا هم در زمین اصلی تمرین می کنیم تا آماده شویم. خوشبختانه محروم نداریم و مگویان هم به تمرینات بازگشته است.

فریبا درباره رابطه نزدیک خود با علیرضا منصوریان بیان داشت: شاید یکی از نقاط مثبت منصوریان این باشد که تنها با من نه، بلکه با کل کادر ارتباط بسیار خوبی دارد. او مسائل را جمعی نگاه می کند. در جلسات فنی همه اعضا کادر فنی اجازه صحبت دارند. طبعا منصوریان تصمیم نهایی را می گیرد. فکر می کنم این رابطه نزدیک می تواند به تیم انتقال پیدا کند که همین روند هم رخ داده است. شاید یکی از دلایل نتیجه گیری بهتر تیم همین روابط بوده باشد.

حالا باید دید نماینده ی ایران در آسیا با این تفاسیر چهنتیجه ای میگیرد.

ارسال نظر