|
|
کدخبر: ۱۷۹۱۸۰

اوزیل امشب فوق العاده بود تا خیلی از انتقاد هایی که به او میشود را مدیریت کند همچنین با پاس گلی که داد شب خوبش را تکمیل کرد.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز،مسعوت اوزیلبازیکن۲۹ ساله ی آرسنال که به او لقب پادشاه پاس را داده‌اند و از سوی فیفا آقای پاس گل جهان معرفی شده است، اوزیل بازیکنی با قابلیت بازی با توپ، پاس‌های عالی و قدرت دید بالایی دارد. اولین تیم او وستفالیا۰۴ بود که تیمی محلی در منطقه شالکه است، پس از آن به با یک قرارداد بسیار عالی به شالکه پیوست، و با اینکه ۱۷ سالش بود برای شالکه به میدان رفت و تبدیل به یکی از ستاره های شالکه شد، اما در اقدامی عجیب پدر او که ازوضعیت او در آرسنال خسته شده بود، پس از رد پیشنهاد تمدید قرارداد یک میلیون یورویی توسط شالکه، پسرش را راهی وردربرمنی کرد که به دنبال جانشینی برای دیگو بود. بازیکن برزیلی به باشگاه فوتبال یوونتوس رفت و اوزیل با ۴.۵ میلیون یورو به باشگاه فوتبال وردربرمن رفت تا ناجی این تیم باشد و بعد آن اوزیل با بستن قراردادی به ارزش ۱۵ میلیون یورو به باشگاه فوتبال رئال مادرید اسپانیا پیوست. اوزیل در پس از سپری کردن دوره درخشان در رئال مادرید در فصل آخر حضور خود به دلیل احتمال جا نداشتن در ترکیب اصلی رئال به پیشنهادهای خود توجه کرد و با قراردادی به قیمت ۴۵ میلون پوند به باشگاه آرسنال پیوست.
اوزیل که هیچگاه کسی فکر نمیکرد با توجه به نتایج خوبش از رئال برود وقتی سر از آرسنال درآورد، مورد تعجب همگان شد، او در آرسنال بار ها مورد انتقاد گرفته است اما کلیدی ترین بازیکن این تیم محسوب میشود.
اما امروز در بازی ای که تقابل افکارونگروگوآردیولاپیروزی نداشت و بازی ۲-۲ به پایان رسید، مسوت اوزیل زمینه ساز گل دوم تیمش بود.
مسوت اوزیل که موفق به ارسال یک پاس گل در دیدار مقابل منچستر سیتی شد، به رکورد ۵۰ پاس گل در آرسنال در تمامی رقابت ها دست یافت و رکورد فوق العاده خود را بهبود بخشید.

ارسال نظر