|
|
کدخبر: ۱۷۹۲۱۲

فردا از ساعت ۱۶ در حالی هفته ی ۲۶ لیگ برتر شروع میشود که در روز اول آن تنها دو بازی حساس قرار است پیگیری شود.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، فردا هفته ۲۶لیگبا دو دیدار آغاز میشود که در طی آن قرار است، پرسپولیس میزبان پیکان باشد و سیاه جامگان هم با استقلال خوزستان بازی کند.
پرسپولیس که قرار است از ساعت ۱۸:۵۰ میزبان پیکان در ورزشگاه آزادی باشد در دوبازی اخیر خود در آسیا و لیگ برتر بازی های خود را واگذار کرده است، بازی هایی که برانکو در قبل از آنها گفته بود: امیدوارم با پیروزی عیدی خوبی به هواداران بدهیم، همانطور که در این بازی هم همچین موضوعی را بیان داشته و اگر پرسپولیس این بازی را هم نبرد انگار هواداران پرسپولیس باید منتظر آن عیدی بمانند.
اما از اینها که بگذریم این روز ها حاشیه ی رضاییان هم کم پرسپولیس را اذیت نکرده، رامین رضاییان ملی پوش شاخص و محبوب پرسپولیس است و کنار گذاشته شدن او از تیم مورد توجه شدید رسانه‌ها و هواداران پرسپولیس قرار داشته و شاید بشود تعداد افرادی که از این تصمیم راضی نیستند را پرشمار ارزیابی کرد.
در مجموع حاشیه های پرسپولیس میتواند تاثیر مستقیمی در بازی فردای پرسپولیس وحتی قهرمانی این تیم بگذارد، درواقع باخت در بازی قبل این تیم، احتمال کسر ۶ امتیاز از سوی فیفا و ماجرای رضاییان میتواند عواملی باشد بر اینکه پرسپولیس به طور بسیار اتفاقی و عجیب قهرمان این فصل لیگ برتر نشود.
اما تر کیب احتمالی پرسپولیس در بازی امروز مقابل پیکان: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، مهدی طارمی، وحید امیری، محسن مسلمان و سروش رفیعی
همچنین سرمربی پیکان هم صحبت هایی را پیش از بازی با پرسپولیس مطرح کرده که بدین شرح است: فکر می‌کنم مرتضی آقاخان دو هفته دیگر بتواند تمریناتش را با ما آغاز کند. در نیم فصل تلاش می‌کردیم که در لیگ برتر باقی بمانیم. شرایطی که برای این مسابقه وجود دارد، شانس ما را برای کسب موفقیت و تیم پیروز زمین بیشتر می‌کند.

اما بازی دیگری که فردا برگزار میشود، بازی سیاه جامگان و استقلال خوزستان از ساعت ١۶ در مشهد است، که این بازی برای سیاه جامگانی که برای فرار از سقوط به دسته ی پایین تر تلاش میکند، اهمیت بیشتری دارد.

ارسال نظر