|
|
کدخبر: ۱۷۹۵۲۳

دیشب یکی دیگر از حساس ترین شب های اروپا در تاریخ این رقابت ها با دربی مادرید ورق خورد و دو تیم با ارائه ی بازی خوب و قشنگ که از خود ارائه دادند، توانستند رضایت همه را متحقق کنند.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، دیشب یکی دیگر از حساس ترین شب های اروپا در تاریخ این رقابت ها با دربی مادرید ورق خورد و دو تیم با ارائه ی بازی خوب و قشنگ که از خود ارائه دادند، توانستند رضایت همه را تحقق کنند.
اما در ۳ دیداری که این دو تیم در مراحل مختلف لیگ قهرمانان برابر هم برگزار کرده اند، قوهای سپید پیروز مطلق بوده اند. اما حالا که اتلتیکو و رئال برای اولین بار در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم می روند، به نظر می رسد بهترین شانس برای شاگردان سیمئونه فرا رسیده تا به ناکامی های سریالی خود برابر لوس بلانکوس پایان دهند.
از فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۱ که اتلتیکو با هدایت سیمئونه فاتح لیگ اروپا شد، این تیم هر سال یکی از تیم های حاضر در لیگ قهرمانان بوده اما طی این سالها همیشه رویا پردازی های آنها توسط کهکشانی ها متوقف شده است.

در فینال سال ۲۰۱۴ و در حالیکه رویاهای اتلتیکو با تک گل نیمه اول گودین در حال تعبیر شدن بود، سرخیو راموس در ثانیه های پایانی کار را به تساوی کشاند تا شاگردان کارلتو با برتری قاطع در اوقات اضافه، بعد از سالها دوباره فاتح اروپا شوند.
یک سال بعد و در مرحله یک چهارم نهایی، در حالیکه آردا توران در بازی برگشت از زمین اخراج شد، رئال مادرید این بار با گل دقایق پایانی چیچاریتو موفق به غلبه بر رقیب همشهری طی دو دیدار رفت و برگشت شد.
اما امشب با اینکه بازی رئال و اتلتیکو با گل مشکوک به آفساید رونالدو شروع شد اما این گل با توجه به گفته ی گارشناسا آفساید نبود و همچنین رونالدو با دو گل دیگر خود نه تنهارئالرا پیروز میدان کرد بلکه دوباره هتریک کرد، و با این حساب بالاتر از دی استفانو که ۱۱ گل در نیم نهایی اروپا زده بود، با ۱۳ گل کورد بیشترین گل زده در نیم نهایی جام باشگاه های اروپا را به نام خود ثبت کرد، البته این در حالی است که کریس در ۶ بازی مرحله گروهی ۲ گل ودر ۵ بازی مراحل نهایی اروپا تا الان ۸ گل به ثمر رسانده است.

ارسال نظر