|
|
کدخبر: ۱۷۹۵۸۲

بازی دیشب بازی بسیار خوبی بود و دو تیم بازی خوبی را ارئه دادند که در نهایت بازی با دو گل دیدنی جابر انصاری و کاره رضایی با نتیجه ۱ _ ۲ به پایان رساندند.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، دیشب از ساعت ۲۰:۲۰استقلالایران در عربستان به مصاف التعاون رفت، این بازی تقریبا یک بازی حیثیتی برای التعاون محسوب میشد، چرا که دو تیم صعود کننده مشخص شده بودند. استقلال که یکی از این دو تیم بود، با خیال راحت پا به میدان میگذاشت، برد این بازی برایش در صورت باخت الاهلی به منزله ی صعود به عنوان تیم اول گروه بود. در واقع با توجه به وضعیت این گروه که الاهلی و استقلال با ۸ امتیاز با احتساب تفاضل گل، اول دوم بودن دو تیم دیگر با ۸ امتیاز در تعیقیب این دو تیم بودند و در صورتیاستقلالاز این گروه سعود نمیکرد که امروز یا با ۴ گل میباخت یا خود را میاخت و آنور لوکوموتیوی از الاهلی را میباختند واستقلالهم بازی خود را واگذار میکرد.
استقلالی ها می توانستنتد پیش از این صعود خود به مرحله بعد را قطعی کنند اما دو تساوی متوالی مانع از این اتفاق شد. استقلالی ها که در فرم خوبی قرار داشتند و امروز با یک تساوی نیز صعود خود به مرحله بعد را قطعی می کردند، اما این تیم می خواست به عنوان سرگروه از صعود کند. آبی پوشان برای این کار باید حریف خود را شکست میدادند و امیدوار میبودند الاهلی در دیدار همزنان امتیاز از دست بدهد. استقلالی ها که در لیگ نایب قهرمان شده اند طی ۱۰ بازی اخیر ۷ برد، ۲ مساوی و ۱ باخت را در کارنامه خود داشتند.
اما پیش از این بازی ابراهیمی به این نکته اشاره کرده بود که: شرایط تیم برای انجام بازی خوب است. می‌خواهیم بازی خوبی انجام دهیم تا به هدفی که داریم، برسیم و به مرحله بعد صعود کنیم. شرایط زمین تمرینات و وضعیت بازیکنان هم به لحاظ روحی و روانی خوب است. امیدوارم بتوانیم با بازی خوب راهی مرحله بعد شویم.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا برتری در بازی رفت می‌تواند تضمین پیروزی برای بازی برگشت باشد، گفت:
اصلاً به بازی رفت فکر نمی‌کنیم. اگر بخواهیم فکر کنیم، به مشکل خواهیم خورد. باید فردا نتیجه بگیریم تا دنبال صعود به عنوان تیم اول یا دوم باشیم. ما قطعاً به دنبال نتیجه هستیم.
به طور کلی، بازی دیشب بازی بسیار خوبی بود و دو تیم بازی خوبی را ارئه دادند که در نهایت بازی با دو گل دیدنی جابر انصاری و کاره رضایی با نتیجه ۱ _ ۲ به پایان رسادند.
از این رو استقلالی ها با این نتیجه باید در مرحله ی بعدی مسابقات برابر العین قرار بگیرند. آبی پوشان ابتدا در روز دوم خرداد ماه در ورزشگاه آزادی تهران میزبان العین هستند و پس از آن در تاریخ نهم خرداد ماه به مصاف نماینده امارات در بازی برگشت می روند.

ارسال نظر