|
|
کدخبر: ۱۷۹۵۸۳

امروز لیست دعوت شدگات به تیم ملی برای یک اردو ی آماده سازی و تقابل ملی پوشان فوتبالمان با کونته نگرو بدون حضور بازیکنان نمایندگان آسیاییمان اعلام شد، لیستی که به نظر تا حدودی منطقی به نظر میرسید.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، امروز لیست دعوت شدگات به تیم ملی برای یک اردو ی آماده سازی و تقابل ملی پوشان فوتبالمان با مونته نگرو بدون حضور بازیکناننمایندگان آسیاییماناعلام شد، لیستی که به نظر تا حدودی منطقی به نظر میرسید اما حضور چندی از بازیکنان در این لیست بسیار جالب بود، به طور مثال حضورحسین کنعانی زادگاندر این لیست با توجه به فصل بسیار بدش دراستقلالکه همراه با مصدومیت چند ماهه ی او و دوری طولانی مدتش از میادین بود بسیار عجیب بود و این در حالی است که کنعانی زادگان حتی از زمانی که بهبود پیدا کرد دیگر به ترکیباستقلالبازنگشت و منصوریان حتی برای فصل آینده هم تمایلی به نگه داشتن این بازیکن ندارد؛ این درحالی است که دیگر سورپرایز کارلوس می تواند وحید محمدزاده مدافعذوب آهنباشد که برخلاف تصور همگان در جمع دعوت شده ها دیده می شود تا سهمیه باشگاه اصفهانی در تیم ملی بیشتر از قبل باشد.
همچنین عدم دعوت وریا غفوری که خیلی در این فصل مصدوم بود هم جالب توجه است و رضاییان میتواند با خیال راحت به تمرین های خود در این سری از اردوی تیم ملی ادامه دهد، چراکه زمانی وریا به هر شکلی بود چه مصدوم و چه غیر مصدوم مورد توجه کی روش بود، اما حالا این اتفاق رخ نداده و رضاییان بی رقیب باید تمرین کند.
اما چندی از لژیونر های تیم ملی کشورمان چون علیرضا جهانبخش و قوچان نژاد به تیم ملی با تىجه به فشردگی بازی های تیم هایشان به تیم ملی دعوت نشده اند.
اما این بازیکنان به تیم ملی دعوت شده اند:
دروازه بانان:
محمدرضا اخباری، رشید مظاهری، حامد لک
مدافعین:
رامین رضاییان، محمدحسین کنعانی زادگان، پژمان منتظری، مرتضی پورعلی گنجی، میلاد محمدی، عزت الله پورقاز، وحید محمدزاده، سعید آقایی
هافبک ها:
مهدی ترابی، سعید عزت اللهی، علی کریمی، احسان حاج صفی، اشکان دژاگه، احسان پهلوان
مهاجمین:
ساسان انصاری، کریم انصاریفرد، سردار آزمون

ارسال نظر