|
|
کدخبر: ۱۷۹۷۹۸

یکی از بازیکنانی که استقلال برای تقویت خط هافبک خود مد نظر نظر دارد داریوش شجاعیان هافبک خوب گسترش فولاد تبریز است.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، امسالاستقلالدر خط هافبک خود مشکل چندان زیادی از نیم فصل دوم به بعد حس نکرد مگر در زمان هایی که یکی از بازیکنان فیکس در خط هافبکش دچار محرومیت و مصدومیت میشد، که در اینجور مواقع تیمش دچار بحران میشد و از لحاظ تاکتیکی بهم ریخت، برای این مسئلهاستقلالسعی در تقویت خط هافبک خلاق خود در فصل نقل و انتقالات دارد.

یکی از بازیکنانی کهاستقلالبرای تقویت خط هافبک خود مد نظر نظر دارد داریوش شجاعیان هافبک خوب گسترش فولاد تبریز است. علیرضا منصوریان تصمیم دارد برای تقویت خلاقیت در خط هافبک خود داریوش شجاعیان را به خدمت بگیرد، بازیکنی که در ۲ سال گذشته نمایش خوبی در گسترش فولاد داشته است و حتی در این مدت در تعداد زیادی از اردوهای تیم ملی هم حضور داشته است.

در حال حاضر باشگاه گسترش فولاد حدود یک میلیارد فقط برای رضایت نامه شجاعیان درخواست کرده است ضمن اینکه این بازیکن برای ۲ سال آینده باید به باشگاه حق اقتصادی بدهد و با این شرایط کار استقلال برای جذب شجاعیان بسیار سخت است.

این در حالی است که هوشنگ نصیر زاده با اشاره به دریافت درخواست باشگاه استقلال تهران بابت انتقال داریوش شجاعیان اظهار داشت: پس از دریافت این نامه، جلسه کمیته فنی باشگاه تشکیل شد و نظر اکثریت قاطع، مخالفت با این موضوع بود و از همین رو، این بازیکن تا پایان مدت قراردادش در گسترش فولاد باقی خواهد ماند.
مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه شجاعیان تا سال ۱۳۹۸ با گسترش فولاد قرارداد دارد، افزود: سیاست گذاری هیأت مدیره حفظ و بهره برداری بهینه از پتانسیل های موجود و افزایش نیروهای مستعد و جوان است تا پشتوانه سازی مناسبی را برای سال های آتی داشته باشیم.
نصیر زاده در ادامه اضافه کرد: داریوش شجاعیان از بازیکنان مجرب کشور است ودر سال جام جهانی با حضور موفق در مسابقات به تحقق اهداف کوتاه مدت و بلند مدت باشگاه کمک خواهد کرد.

ارسال نظر

پربیننده ترین