|
|
کدخبر: ۱۸۰۷۶۲

تاکنون 296 گل در لیگ قهرمانان امسال زده شده و به احتمال زیاد تا پایان مرحله یک هشتم نهایی، بیش از 300 گل در این رقابت ها زده خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، لیگ قهرمانان آسیا به مراحل جذاب نزدیک شده و تیم ها برای صعود به جمع 8 تیم برتر این مسابقات تلاش می کنند. در غرب آسیا نمایندگانی از ایران، قطر، امارات و عربستان حضور دارند و در شرق آسیا نیز هیچ سورپرایزی وجود ندارد و همان تیم هایی که انتظار حضورشان می رفت، در این مرحله هستند.

نکته جالب، تعداد بالای گلزنی در این مسابقات است به طوری که تا اینجای کار 296 گل به ثمر رسیده و بعید است این تعداد تا پایان مرحله یک هشتم نهایی از 300 عبور نکند.

تا اینجای کار، چونبوک هیوندای موتورز با 24 گل بیشترین سهم را در گلزنی داشته و پس از این تیم الدوحیل و اولسان هیوندای حضور دارند. نکته جالب این است که دو تیم کره در جمع بهترین خطوط حمله هستند.

همچنین یوسف العربی و بغداد بونجاح با 7 گل و مارکوس برگ با 6 گل بهترین گلزنان لیگ قهرمانان هستند.

در لیگ قهرمانان 2018 به طور میانگین در هر بازی 2.79 گل زده شده و اگر روند صعودی فعلی حفظ شود، می توان متصور شد که این آمار به عدد 3 نزدیک و نزدیک تر شود.

بهترین تیم ایرانی در گلزنی، پرسپولیس با 10 گل زده است و همچنین استقلال با 8 گل و ذوب آهن با 7 گل در رده های بعدی قرار دارند.

ارسال نظر