|
|
کدخبر: ۱۸۲۸۴۶

شکست پرگل برابر السد در هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر فشارها روی مربی فرانسوی و ستاره ایرانی الغرافه را بیش از پیش کرد.

به گزارش "امید نیوز "، کمتر کسی می توانست پیش بینی کند السد در جدال با الغرافه به برتری 8-1 برسد اما این اتفاق رخ داد تا زرد و مشکی پوشان دوحه در یکی از شب های تراژیک تاریخ این باشگاه با این نتیجه زمین را ترک کنند.
کریستیان ژورکوف فرانسوی قبل از بازی با السد هم به خاطر نتایج ضعیف همین طور میدان دادن به برخی مهره های ضعیف و ناامیدکننده تیم با انتقادات فراوانی روبرو بود که یکی از این انتقادات به حمایت های او از مهدی طارمی ملی پوش ایرانی برمی گشت. ژورکوف با اعتراف به این که طارمی اصلا در فرم مطلوب قرار ندارد اما با این ادعا که ستاره ایرانی همچنان مهره ای تعیین کننده در ساختار تهاجمی تیم است از او در خط حمله اش بهره برد.
همین تصمیم توام شد با شکست 8-1 برابر السد در یکی از بازی های مهم هفته و شهر دوحه تا هم جایگاه مربی فرانسوی متزلزل تر شود هم این که پروسه انتقاد از ستاره ایرانی و اوج گیری شایعات در قبال کنار گذاشتن این بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی به سوژه ای داغ برای منتقدان و رسانه های قطری تبدیل شود.


عادل خمیس بازیکن سابق تیم ملی قطر و باشگاه الغرافه بعد از شکست این تیم برابر السد با انتقاد از خط حمله گفت:« الغرافه به تغییرات اساسی نیاز دارد به ویژه این که قرار است در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود. براین باور هستم باید یک مهاجم خوب خارجی برای جایگزینی مهدی طارمی انتخاب شود. طارمی و آمادو به درد الغرافه نمی خورند و عملکردشان در این هفته ها کاملا این موضوع را ثابت کرده است».


فصل قبل مربی تونسی الشحانیه با دریافت 8 گل در یک بازی از سمت خود برکنار شد تا این بار رسانه های دوحه با اشاره به این که بعید است مالکان الغرافه تاب تحمل این شکست برابر السد را داشته باشند از سونامی بزرگ در تیم خبر بدهند. سونامی با برکناری مرد فرانسوی و جابه جایی مهره های خارجی در پایان نیم فصل نخست که اواخر هفته جاری رقم خواهد خورد.


مهدی طارمی که در غیاب وسلی اشنایدر کاپیتان هلندی در جریان بازی با السد پشت ضربه پنالتی تیمش ایستاد تا زننده تک گل الغرافه باشد با این گل تعداد گل های خود در این فصل را با عدد 6 رساند اما این عملکرد اصلا طرفداران و منتقدان او را راضی نکرد تا جایی که همه خواستار کنار گذاشتن این بازیکن گران قیمت از الغرافه شدند.


برد 8-1 آن هم در این برهه از فصل به قدری برای قطری ها جالب توجه بود که امروز جلید بیشتر روزنامه های دوحه به این بازی اختصاص داشت. جدالی دراماتیک برای السدی ها و تراژدیک برای الغرافه که بازیکنانش در پایان بازی خجالت زده در حال ترک زمین بودند تا تصاویر آنها روی جلد روزنامه ها قرار بگیرد.

طارمی و ژورکوف در آستانه اخراج از الغرافه

طارمی و ژورکوف در آستانه اخراج از الغرافه

طارمی و ژورکوف در آستانه اخراج از الغرافه

طارمی و ژورکوف در آستانه اخراج از الغرافه

طارمی و ژورکوف در آستانه اخراج از الغرافه

ارسال نظر