|
|
کدخبر: ۴۳۰

نیکبخت:

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: دست سه، چهار نفر ناراضی را می‌بوسم و تلاش می‌کنم رضایت آنها را جلب کنم.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از فارس، علیرضا نیکبخت واحدی در حاشیه تمرین استقلال در جمع خبرنگاران گفت: اکنون در کنار بازیکن استقلال هستم و باید زمان بیشتری از حضورم در استقلال بگذرد تا با شرایط بیشتر آشنا شوم.

وی در مورد حضور دیر هنگام ملی‌پوشان استقلال در تمرین گفت: برای استقلال می‌خواهند حاشیه درست کنند و گر نه بازیکنان استقلال مشکلی برای تمدید قرارداد نداشتند و ملی‌پوشان به خاطر بازی‌های ملی کمی خسته بودند و دیر آمدند.

نیکبخت در مورد اینکه برخی از هواداران استقلال از حضورش در این تیم دلخورند گفت: به آنها حق می‌دهم که از من دلخور باشند تمام سعی‌ام را می‌کنم که باز هم همان نیکبخت زمان اوج استقلال باشم البته فقط سه، چهار نفر دیروز در تمرین استقلال ناراضی بودند که به آنها حق می‌دهم و دستشان را می‌بوسم و سعی می‌کنم دلشان را به دست آورم.

وی در مورد اینکه قلعه‌نویی با جذب او ریسک کرده است گفت: قلعه‌نویی آنقدر مرد بود که پارسال هم دنبال کارهایم بود این را به عینه به من ثابت کرده است امیدوارم بتوانم زحماتش را جبران کنم.

نیکبخت در مورد اینکه در روزنامه‌ها از قول شما نوشته بودند از اول هم پرسپولیسی بودم گفت: این را از شما می‌شنوم من چنین چیزی نگفتم.

ارسال نظر