|
|
کدخبر: ۹۵۱۰۹

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان در واکنش به برخورد توپ به تیر دروازه رحمتی، دروازه بان استقلال را خوش شانس لقب داد.

به گزارشامیدبه نقل از سایت گل، میلاد میداودی در دیدار با تیم سابقش سرشار از انگیزه بود و بارها با دروازهرحمتیرا تهدید کرد.

میداودی در این دیدار بارها مورد تشویق تماشاگران استقلال قرار گرفت و حتی در دقایقی تمامی حاضرین در ورزشگاهبازیکنمحبوب سابقشان را یکصدا تشویق کردند و او هم پاسخ آنها را بوسه فرستادن برایشان داد.

میداودی در این دیدار سه بار تا آستانه گلزنی رفت اما در این مورد ناکام ماند.

مورد اول در نیمه اول بود که ضربه آزادش را رحمتی مشت کرد. مورد دیگر هم دقایق پایانی بود که ضربه سر این بازیکن با کمترین اختلاف ممکن بیرون رفت و وی هاج و واج به هم تیمی هایش نگاه می کرد. اما زیباترین صحنه بازی شوت فوق العاده میداودی از فاصله ۳۰ متری دروازه بود که به صورت والی زده شد و با تیر دروازه برخورد کرد و رحمتی تنها تماشاگر توپ بود.

اما واکنش میداودی پس از ضربه اش جالب بود. وی که به شدت عصبانی بود پشتش را به رحمتی کرد و با این مضمون فریاد زد: «برو بابا، چقد خوش شانسه!»

به هر حال رحمتی در این دیدار باید ممنون دار شانسش باشد که حداقل دو بار توسط میداوودی دروازه اش باز نشد. و البته احتمال استقلالی شدن میداودی در پایان فصل زیاد است و در صورت بازگشتش باید این حرف را از دل رحمتی در آورد!

ارسال نظر