|
|
کدخبر: ۱۷۹۰۹۳

میلاد محمدی که روزی در راه آهن توپ میزد حالا در یکی از تیم های خوب روسیه در حال ادامه فوتبال خود میباشد و مهمتر از آن بازی در پست دفاع چپ تیم ملی ایران به عنوان یک بازیکن فیکس است.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز، میلاد محمدی که برای باشگاه فوتبال ترک گروزنی در لیگ برتر فوتبال روسیه و در پست هافبک بازی می‌کند.
او قبل از عضویت در باشگاه ترک گروزنی عضو تیم راه آهن تهران بود برادر دوقلوی او، مهرداد عضو تیم سپاهان است. میلاد محمدی در بهمن ماه ۱۳۹۴، به تیم ترک گروزنی روسیه پیوست.
زمانی که میلاد محمدی در راه آهن بازی میکرد کمتر کسی فکر میکرد که روزی او به جایی برسد که بخواهد در پست دفاع چپ تیم ملی به نفر اول کی روش تبدیل شود، میلاد محمدی آنقدر خوب بوده که در بازی باقطراثر بازی او را در سمت چپ ایران دیدیم.
او که به عنوان برترین بازیکن در بازی مقابل قطر شد در نبرد های تن به تن، نبرد های هوایی، بازیابی ماکیت توپ از لحاظ آماری برتر از سایر بازیکنان بود.


میلاد محمدی همچنین در تک به تک ها کاملا باهوش بود و اگر دریبلی میخورد سریع جبران میکرد و در بعضی جاها با سرعت بالایش در ضد حملات بسیار موثر بود، و موقعیت های خوبی را به خصوص با سانتر هایش ایجاد کند.


اما محمدی که اسطوره جدید تیم ملی کشورمان است فردا بازی سختی را در مقابل دفاع راست چین دارد که زیادی جلوتر از پستش بازی میکند و بسیار جنگنده و سرعتی میباشد.

ارسال نظر

پربیننده ترین