|
|
کدخبر: ۱۴۷۷۸۵

هفته سوم رقابت های ای اف سی کاپ شب گذشته با انجام هشت دیدار آغاز شد.

به گزارشخبرگزاری فارس، هفته سوم رقابت های ای اف سی کاپ روز گذشته با انجام هشت دیدار آغاز شد. در اولین مسابقه پرسیپورا اندونزی با نتیجه سه بر صفر مقابل نیورادیانت مالدیو به پیروزی رسید. کابس(۴۳) از روی نقطه پنالتی و امانوئل ونگای(۶۳ و ۶۸) برای تیم میزبان گلزنی کردند.

در سایر دیدارها روشن تاجیکستان در خانه با نتیجه سه بر دو مغلوب زتراس اردن شد. عبدالقادر جارمش(۲۱)، محمود موافی(۳۷) و بهاء عبدالرحمان(۸۹) برای تیم اردنی گل زدند و خاکیموف(۳۵) و تاکی(۷۹) گلهای روشن را به ثمر رساندند.

یانگون یونایتد میانمار با نتیجه دو بر صفر بر سوثچاینا هنگ کنگ غلبه کرد. سزار آگوستو(۳۶) و امرسون ریس(۷۷) گلزنان یانگون یونایتد بودند و لی چی هو نیز در دقیقه ۸۸ با دریافت کارت زرد دوم از زمین سمابقه اخراج شد تا تیم هنگ کنگی ۱۰ نفره شود.

چرچیل برادرز هند در خانه با نتیجه سه بر یک مقابل هوم یونایتد سنگاپور به برتری رسید. ولف(۱۶)، مانگانگ(۲۶) و سینف(۹۰) برای تیم هندی گل زدند و تک گل هوم یونایتد را کیو لی در دقیقه ۱۰ به ثمر رساند.

کلانتان در خانه با نتیجه سه بر دو مغلوب نین بین ویتنام شد. نزری احمد(۳۷) و روسلی(۴۵) برای میزبان و برایان(۲۴)، تامبوی(۵۰) و ووینیا(۶۲) برای نین بین گلزنی کردند. مهد علی(۳۴) و روسلی(۴۷) از تیم کلانتان اخراج شدند تا این تیم ۹ نفره کار را دنبال کند.

صفا لبنان نیز در خانه السویق عمان به برتری یک بر صفر دست یافت. علی نصرالدین در دقیقه ۱۸ تک گل بازی را به ثمر رساند.

دیدار دو تیم الحد اردن و الشرطه عراق با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

القادسیه کویت نیز با نتیجه سه بر یک مقابل الوحده سوریه به پیروزی رسید. سیف الحسن(۱۹)، عمر السما(۳۸) و میشل سیمپلیچیو(۸۴) برای القادسیه و اسامه عمری(۸۷) برای الوحده گل زدند.

انتهای پیام / م

ارسال نظر