|
|
کدخبر: ۱۷۹۳۷۴

کاوه رضایی در این فصل از آن دسته از بازیکنان کلیدی استقلال بوده که در اکثر بازی های استقلال در این فصل حضور داشته و با ۸ گل و ۷ پاس گل بهترین بازیکن استقلال از لحاظ آماری محسوب میشود.

به گزارش سرویس ورزشی امید نیوز،کاوه رضاییدر این فصل از آن دسته از بازیکنان کلیدی استقلال بوده که در اکثر بازی های استقلال در این فصل حضور داشته و با ۸ گل و ۷ پاس گل بهترین بازیکن استقلال از لحاظ آماری محسوب میشود و حتی اگرغیر آماری هم بخواهیم وضعیت بازی شماره ۹ استقلال را بررسی کنیم، رضایی بازیکنی بوده که نبودش در خط حمله با اینکه چنان مثل سال پیش خیلی فوق العاده نبوده، اما عملکرد بسیار قابل قبولی در استقلال داشته است و توانسته با عملکرد پرتلاش خود خود را خوب در استقلال جای بیندازد، در واقع با اینکه او بیشتر به عنوان مهاجم هدف است ولی با تکاپویی که در زمین دارد تا جایی در زمین عقب میاید، توپ را میگیرد و سعی در دادن پاس گل دارد و توپ های خوبی را برای زوج خود که گاهی علی قربانی، گاهی جابر انصاری و… خوب تغذیه کند. و با اینکه مجموع گل هایش در تمام رقابت های استقلال در این فصل به ۱۵ گل بیشتر نمیرسد اما توانسته بیشتر موقعیت هایی که دقیقا برای او ساخته شده خوب استفاده کند که برای این مسئله گل سومی که به پرسپولیس در بازی برگشت در شهراورد امسال زد کاملا سند کافی و واضحی است.
اما همه ی این مسائل در این مسئله که کاوه رضایی برای استقلال یک مهره کلیدی و طلایی است و از دست دادن او به معنای ضربه خوردن خط حمله استقلال است و حل کردن این مسئله بسیار میتواند برای آبی ها گران تمام شود خلاصه میشود.
اما این را باید افزود که کار استقلال همین الان هم دشوار است زیرا که در قرارداد کاوه رضایی بندی وجود دارد که او باید در ایران اول با استقلال مذاکره کند و اگر به توافق نرسید، سراغ باشگاه های دیگر برود. اما در قرارداد این بازیکن آمده است که باشگاه استقلال باید با قیمت پایه ۲ میلیارد مذاکره خود را با این بازیکن آغاز کند.
با این حساب شرایط تمدید قرارداد استقلال با کاوه رضایی بسیار سخت است؛ چراکه این باشگاه هم اکنون با مشکلات مالی عدیده دست و پنجه نرم می کند و برای تمدید قرارداد با ستاره تیم خود کار سختی در پیش دارد.

ارسال نظر